Nie wyobrażasz sobie spędzenia wakacji w zatłoczonym, głośnym mieście?

Chcesz jechać na regenerujące zdrowie fizyczne i psychiczne wczasy w góry i relaksować się niezależnie od warunków pogodowych?

Szukasz ciszy, spokoju, świeżego, górskiego powietrza i cudnych widoków?

Hotel Jawor *** to coś więcej niż tylko noclegi w Zawoi - to komfortowy wypoczynek w górach

W kameralnym, przyjaznym dzieciom hotelu poczujesz się swobodnie, jak u siebie w domu. Popływaj w największym w okolicy krytym basenie z brodzikiem dla dzieci, rozgrzej mięśnie w gorącej saunie. Skorzystaj z bogatej oferty relaksujących i regenerujących zabiegów SPA.

Wszędzie blisko

Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji - na uboczu, ale z łatwym dojazdem, pięknymi widokami na góry, przy delikatnie szumiącym górskim potoku. W ferie zimowe łatwo dostaniesz się na stoki narciarskie dla początkujących i zaawansowanych amatorów białego szaleństwa.

Jesteśmy przy szlakach turystycznych i trasach spacerowych, blisko karczm regionalnych. A wszystko to w zacisznej Zawoi, malowniczo położonej u stóp Babiej Góry, gdzie schronić się można przed tłokiem Zakopanego czy Karpacza.

Najbardziej obawialiśmy się złej pogody, ale to już siła wyższa. Pierwsze wrażenia to wspaniałe widoki. Najbardziej podobała nam się niesamowita przyroda, doskonałe warunki, przemiła atmosfera, sympatyczna obsługa i świetna, domowa kuchnia. Hotel już poleciliśmy znajomym i będziemy polecać dalej - sami jesteśmy tu już trzeci raz z rzędu. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu Jawor będzie takim doskonałym miejscem do wypoczynku.

Grażyna i Andrzej Kopaczewscy

Poznaj elastyczne pakiety - gotowe pomysły na aktywny wypoczynek w górach lub relaksujący weekend SPA dla dwojga.

ZADZWOŃ