Hotel w górach z basenem

Imprezy integracyjne, team-building i szkolenia outdoor w komfortowym hotelu w górach

Sprawna organizacja hotelowa

Przygotowując się do imprezy integracyjnej, motywacyjnej i szkoleniowej zależy Ci na sprawnej organizacji i logistyce przedsięwzięcia. Wiele szczegółów trzeba dopilnować, sprawdzić i ustalić. Pozwól, że zajmiemy się zapewnieniem Twojej grupie komfortowych noclegów, błyskawicznie podanego wyżywienia i miejsca na przeprowadzenie zajęć szkoleniowych, treningów oraz zabaw outdoorowych.

Komfortowy odpoczynek w hotelu w górach z basenem

Jawor*** to hotel SPA z basenem, który pomieści 67 osób w systemie konferencyjnym i 90 osób w systemie rodzinnym. Przestronne, wyposażone w telewizor, lodówkę i bezprzewodowy czajnik pokoje z łazienkami zapewnią uczestnikom wyjazdu komfortowy odpoczynek w ciszy i spokoju i pozwolą na wygodny sen po intensywnym dniu.

Plan dnia często wymusza na uczestnikach korzystanie z łazienek i posiłków o bardzo zbliżonych porach. Dokładamy wszelkich starań, by wszystko odbywało się płynnie i sprawnie. Różnorodna kuchnia regionalna zapewni smaczne dania z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że przy dużych grupach z różnych przyczyn czasem ciężko jest utrzymać założony wcześniej plan dnia. Coś się opóźni? Nie ma problemu - na bieżąco dostosujemy godzinę posiłku i planowanych atrakcji do rozwoju wydarzeń.

Sala konferencyjna i klubowa

Hotel zapewnia przestrzeń do prowadzenia szkoleń i zajęć tematycznych. Wyposażona w standardowy sprzęt i pomoce dydaktyczne, klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 80m^2 pomieści na raz całą grupę. Spotkanie w mniejszej grupie zorganizować można w kameralnej Sali Klubowej.

Stoły i krzesła możemy ustawić w dowolny sposób a także szybko je usunąć z sali w przypadku załamania pogody i pilnej potrzeby wygospodarowania miejsca do przeprowadzenia zabaw ruchowych lub kameralnych i nieformalnych zajęć. Sprzęt audiowizualny oraz nagłośnienie zostanie przygotowane wcześniej i uruchomić go będzie można 1 kliknięciem.

Kawa i herbata, ciasteczka, domowe wypieki, drobne przekąski lub kanapeczki czekać będą na Państwa podczas przerwy kawowej. Jeśli wymaga tego plan szkolenia, bufet kawowy dla uczestników spotknia przygotowany będzie w wersji całodziennej.

Sale rezerwowane są na cały czas pobytu. Po zakończeniu głównej części, nieformalne spotkania odbywać się mogą w lobby barze, restauracji hotelowej lub też przenieść się mogą na teren przy zewnętrznym basenie lub nad rzekę, gdzie całej grupie zorganizować możemy ognisko lub grilla.

Nietypowa wyprawa jako forma zwiedzania Zawoi

Sport i rekreacja, adrenalina i niepowtarzalne przeżycia na wyciągnięcie ręki! Wyzwania, które pozwolą Ci na sprawdzenie siebie w świecie najnowszych technologii, motoryzacji oraz pozwolą Ci przekonać się o sile własnych mięśni! Prowadzenie quada w trudnym, wymagającym terenie, wśród rwących górskich potoków i dzikich tras dostarczy niepowtarzalnych wrażeń! Solidna konstrukcja nartorolek pozwoli Ci na wykorzystanie mięśni całego ciała, które będziesz czuł jeszcze długo po jeździe!

W spokojniejsze klimaty wprowadzi dwukołowy Segway, poruszający się z lekkością spadającego piórka, pozwoli na przeżycie przyjemnych chwil przy użyciu niesamowitej technologii napędzanej energią elektryczną. A dzięki rowerom ze wspomaganiem elektrycznym wyjedziesz pod najbardziej strome, górskie trasy bez dużego wysiłku. Są to tylko niektóre z atrakcji, które pod okiem doświadczonych instruktorów pozwolą sprawdzić Twoje siły i umiejętności.

Wieczorna impreza integracyjna w hotelu lub w karczmie regionalnej

Hotel położony jest na uboczu, z pięknym widokiem na Babią Górę, blisko Parku Narodowego, w sąsiedztwie lasu i rzeki, gdzie można zupełnie odizolować się od innych gości hotelowych i spacerowiczów.

Zajęcia terenowe można przeprowadzić na terenie hotelu w pobliżu basenu letniego, bliżej rzeki lub w niedalekim sąsiedztwie hotelu, na łąkach i w lasach.

Okoliczne lasy i rzeki zapewniają sporo miejsca pod zajęcia wspinaczkowe i zjazdy na linach.

Przed wyjściem grupy na zajęcia terenowe możemy zapewnić prowiant. Na wypadek załamania pogody i przemoczenia ubrań uczestników podczas zajęć w terenie dysponujemy suszarką bębnową, która błyskawicznie uratuje sytuację.

Wyjazd szkoleniowy, a zwłaszcza integracyjny, warto zakończyć wspólną imprezą. W tym celu polecamy położoną na obrzeżach Babiogórskiego Parku Narodowego regionalną Karczmę Zbójnicką. Zapewnimy całej grupie transport, smaczne regionalne dania i dobrą zabawę przy góralskiej kapeli.

 

 

Zadzwoń pod numer +48 (33) 30 03 085 lub napisz pod adres grupy@hotel-jawor.pl i poproś o wycenę lub umów się na obejrzenie obiektów.


ZADZWOŃ