Nagrody i wyróżnienia

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom, którzy przyczynili się do uzyskania przez nas nagród i wyróżnień. Dziękujemy za Wasze szczere, konstruktywne, choć nie zawsze przyjemne dla nas opinie i wypełnione ankiety. To dzięki Wam możemy się rozwijać i podnosić naszą jakość każdego dnia!

Wyróżnienia z serwisu TripAdvisor

HOTEL&SPA JAWOR*** OTRZYMAŁ W 2016 ROKU NAGRODĘ TRAVELLERS' CHOICE SERWISU TRIPADVISOR W KATEGORII HOTELE Zawoja – 22.06.2016

w dniu dzisiejszym przedstawiciele Hotelu & SPA Jawor*** poinformowali, że został on wybrany przez serwis TripAdvisor w roku 2016 jako jeden ze zwycięzców nagrody Travellers' Choice™ w kategorii 1% NAJLEPSZYCH w serwisie TripAdvisor. Czternasty rok z rzędu serwis TripAdvisor wybiera najlepsze obiekty na świecie w oparciu o miliony recenzji i opinii zebranych w ciągu jednego roku od podróżnych z całego świata. Laureaci nagrody otrzymali ją w następujących kategoriach: najlepsze hotele, niedrogie hotele, pensjonaty i zajazdy, luksusowe hotele i małe hotele. Znakami rozpoznawczymi laureatów nagrody Travellers’ Choice są przystępna cena, a także usługi i jakość na niezwykłym poziomie.

" Cieszymy się, wraz z całym zespołem, z kolejnego już, bardzo ważnego dla nas wyróżnienia. Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym Gościom za docenienie naszych starań i cenne wskazówki na przyszłość." – Michał Kukla brand manager.

„Gratulujemy przedstawicielom obiektów, które zostały uhonorowane nagrodami Travellers' Choice w kategorii Hotele” — mówi Barbara Messing, szefowa działu marketingu serwisu TripAdvisor. „Podczas wybierania obiektu zakwaterowania podróżni z pewnością zajrzą na strony laureatów nagrody, którym zaufały miliony członków społeczności TripAdvisor”.

Aby zapoznać się z recenzjami i opiniami podróżnych z serwisu TripAdvisor dotyczącymi obiektu Hotel&SPA Jawor***, należy przejść do strony https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1486611-d2467851-Reviews-Jawor_Hotel_Spa_Zawoja-Zawoja_Lesser_Poland_Province_Southern_Poland.html


ZADZWOŃ