Hotel Jawor
przyjazd 19 kwi '21
wyjazd 20 kwi '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Jawor
Wyciągi orczykowe „Baca” i „Wojtek”

Wyciągi orczykowe „Baca” i „Wojtek”

Zadzwoń teraz!

T: +48 (33) 87 75 198

Znajdziesz nas na:

Ferie zimowe to doskonały czas na relaks w otoczeniu gór, ale również szansa na spróbowanie swoich sił w jeździe na nartach. Nasz hotel to doskonała baza wypadowa dla rodzin z dziećmi! Jawor leży zaraz obok tras zjazdowych, które doskonale sprawdzą się również dla maluchów.

Na szczyt prowadzą dwa wyciągi orczykowe “Wojtek” i “Baca” - trasy zjedzone z obu wyciągów są szerokie na około 30 m, dzięki czemu narciarze mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności. Wszystkie stoki są regularnie wyrównywane, grudy śniegu rozbijane, a lód rozkruszany, dzięki czemu ich powierzchnia jest gładka i bezpieczna. Ratraki najczęściej wyrównują nawierzchnię w nocy, tak aby była przygotowana do zjazdów już od samego rana.

Sporty zimowe to doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu całą rodziną. Specjalne szkółki dla maluchów, a także możliwość wynajęcia instruktora pozwalają zdobyć widzę teoretyczną i wypróbować ją w praktyce. W pobliżu stoków znajduje się restauracja, w której można zjeść pożywny obiad, a także wypić gorącą herbatę lub kakao, jednocześnie regenerując siły do dalszej jazdy.

Stok z wyciągami orczykowymi znajduje się w niewielkiej odległości 15 km od naszego hotelu.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij