Hotel Jawor
przyjazd 19 kwi '21
wyjazd 20 kwi '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Jawor
Brodzik dla dzieci

Brodzik dla dzieci

Zadzwoń teraz!

T: +48 (33) 87 75 198

Znajdziesz nas na:

To idealne miejsce do zabawy, z którego maluchy nie chcą wychodzić! Brodzik dla dzieci pozwala im oswoić się z wodą, a także uczyć się pływania pod opieką rodziców. Przekonaj się sam i zachęć swoją pociechę do wejścia do wody i pokaż mu, że w basenie można świetnie się bawić.

Dzieci można uczyć pływania już od najmłodszych lat to właśnie wtedy dużo łatwiej zdobywają tego typu umiejętności. Co więcej, dzięki niemu poprawia się ich koordynacja ruchowa i wzmacnia układ oddechowy. Basen to także doskonały sposób na relaks dla całej rodziny, dlatego też uznaliśmy, że taka forma rozrywki musi znaleźć się w naszym hotelu.

Wykorzystaj urlop na aktywny wypoczynek i postaw na wspólne pływanie oraz zabawy w wodzie, dzięki nim maluch nie tylko oswoi się z basenem, ale może również polubi sport.

Czynny w godzinach 6:00 – 22:00. Znajduje się na wyciągnięcie ręki od basenu wewnętrznego i jacuzzi. Nasi Gości mogą cieszyć się ze swobody podczas relaksu i pływania mając na oku swoje pociechy.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij