Hotel Jawor
przyjazd 19 kwi '21
wyjazd 20 kwi '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Jawor
Słoneczna łąka

Słoneczna łąka

Zadzwoń teraz!

T: +48 (33) 87 75 198

Znajdziesz nas na:

Doskonale sprawdza się w okresie jesienno-zimowym, kiedy ilość światła słonecznego jest mocno ograniczona, nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, żeby skorzystać z tych atrakcji latem. W naszym hotelu stworzyliśmy specjalne pomieszczenie, w którym Goście mogą skorzystać ze światłoterapii. To doskonały sposób na wyrównanie rytmów biologicznych oraz szansa na zwiększenie wydzielania melatoniny, a także uzupełnienie braków w dziennej dawce światła słonecznego.

Dzięki specjalnym lampom, które emitują światło mające podobne właściwości do promieni słonecznych można wspaniale się zrelaksować i chociaż przez moment poczuć jak na egzotycznej plaży. Należy pamiętać, że Słoneczna Łąka w naszym hotelu nie działa jak solarium.

Podczas sesji organizm zsyntetyzuje niezbędną dzienną dawkę witaminy D3, która opóźnia procesy starzenia i poprawia kondycję skóry, przyspiesza spalanie tłuszczów, dzięki niej odzyskujemy chęć do życia.

Usytuowana jest w saunarium. Koszt seansu 10 min wynosi 10 zł.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij