Hotel Jawor
przyjazd 19 kwi '21
wyjazd 20 kwi '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Jawor
Saunarium

Saunarium

Zadzwoń teraz!

T: +48 (33) 87 75 198

Znajdziesz nas na:

Otwarte codziennie w godzinach 14:00 – 22:00 - miejsce idealnego wyciszenia, relaksu i regeneracji sił. 

Dobrodziejstwo saun jest znane ludzkości od wieków, dlatego warto zaufać tradycyjnym, metodom pielęgnacji ciała i kojenia nerwów.
Do dyspozycji naszych Gości są 4 sauny:

SAUNA FIŃSKA (SUCHA)
Temperatura: 100 – 110°C
Występuje w niej bardzo niska wilgotność i wysoka temperatura. Seans w saunie jest relaksujący i oczyszczający, zmiękcza skórę i usuwa bóle mięśni i stawów.

ŁAŹNIA PAROWA SOLNA
Temperatura: 45 – 55 °C
W tej łaźni wilgotność powietrza osiąga nawet 100%. Para łagodzi podrażnienia zatok
Dzięki temu poprawia się ogólne samopoczucie, a skóra jest zdrowsza, kłęby pary penetrują ją, dokładnie oczyszczają, nawilżają i regenerują.

ŁAŹNIA PAROWA AROMATYCZNA
Temperatura: 45 – 55 °C
Przyjemne zapachy przenoszą nas w świat ukojenia i relaksu. Pobyt w takiej aromatycznej saunie poprawia stan emocjonalny, odpręża, zapewnia udrożnienie dróg oddechowych, oczyszcza organizm z szkodliwych substancji, toksyn, obniża napięcie mięśni.

SAUNA INFRARED
Temperatura: 45 – 60 °C
To wyjątkowa sauna, której źródłem gorąca są promienniki ciepła. Dobroczynne działanie fal o wysokich właściwościach leczniczych  jest jak wygrzewanie się w słońcu na tropikalnej plaży!.

TĘŻNIA SOLANKOWA
Rozlokowana solanka w gałęziach tarniny wytwarza w powietrzu aerozol, dzięki któremu powietrze zostaje nasycone jodem oraz bromem, a także szeregiem dobroczynnych dla organizmu mikroelementów, takich jak magnez, sód oraz żelazo. Tuż obok znajduje się ściana solna, która wspomaga jej działanie. Podgrzewane, kamienne fotele usytuowane tuż przy tężni umożliwiają odprężenie i relaks.

JACUZZI ZEWNĘTRZNE
Temperatura wody 36 stopni Celsjusza. Wspaniały relaks w otoczeniu zieleni lub mroźnej bieli – w zależności od pory roku jacuzzi zewnętrzne jest idealnym miejscem wypoczynku przez 365 dni!

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij