Hotel Jawor
przyjazd 19 kwi '21
wyjazd 20 kwi '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Jawor
Bon Turystyczny

Bon Turystyczny

Zadzwoń teraz!

T: +48 (33) 87 75 198

Znajdziesz nas na:

27 lipca 2020

Letnie wakacje, ferie zimowe, a także długi weekend to doskonałe okazje do tego, aby wykorzystać bon turystyczny w Hotelu Jawor. Malownicza okolica i szereg atrakcji sprawiają, że nie będziecie się nudzić bez względu na pogodę.

Bon turystyczny – jak skorzystać?

Cała procedura jest bardzo prosta, wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek, który znajduje się na stronie Gov.pl, a po przyznaniu bonu dokonać rezerwacji. Taki bon ma formę kodu, który wnioskujący otrzymuje w formie elektronicznej – mailowo lub w formie SMS.

Kto może otrzymać taki bon?

Zgodnie z ustaleniami Ministerstwa Rozwoju przysługuje on rodzicom posiadającym dzieci do 18 roku życia, a jego wartość wynosi 500 zł na jedno dziecko. Bon jest jednorazowy i ważny do marca 2022 r. Rodzice dzieci niepełnosprawnych mogą starać się o dodatkowe dofinansowanie do wypoczynku, którego kwota również wynosi 500 zł.

Bon turystyczny w Hotelu Jawor

Bez względu na to czy lubisz aktywny wypoczynek, czy wolisz leniwy relaks, u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie! W okresie letnim wspaniałą przygodą będzie wyprawa na najwyższy szczyt Beskidów, a mianowicie na Babią Górę (1725 m n.p.m.), a także wycieczka do Parku Czarnego Daniela, nad wodospad na Mosornym Potoku oraz na Halę Barankową. Natomiast zimą zachęcamy do jazdy na nartach. Bez względu na to czy jeździsz od lat, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z białym szaleństwem z pewnością spodobają Ci się wyciągi “Wojtek” i “Baca”, a także kolejka linkowa krzesełkowa Mosorny Groń.

Dlaczego warto wykorzystać bon turystyczny w Hotelu Jawor?

Przede wszystkim dlatego, że u nas nie będziesz się nudzić! Poza aktywnym wypoczynkiem na łonie natury, naszych gości zachęcamy też do skorzystania z atrakcji wewnątrz hotelu. Do dyspozycji jest bowiem basen, saunarium, jacuzzi, ale także strefa SPA. Co więcej, nasi goście mogą też skorzystać ze znajdującej się w lobby biblioteczce, stołu do ping-ponga, bilardu, a także kącika zabaw dla dzieci. Taka różnorodność sprawia, że każdy znajdzie w Hotelu Jawor coś dla siebie.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij