Hotel Jawor
Einchecken 25 Juni '22
Auschecken 26 Juni '22
Der niedrigste Preis auf unserer Website!
Hotel Jawor
Wypoczynek na sportowo w Hotelu Jawor

Wypoczynek na sportowo w Hotelu Jawor

Rufen Sie jetzt an!

T: +48 (33) 87 75 198

Sie finden uns auf:

08 September 2020

O tym, że sport to zdrowie wiadomo od dawna, endorfiny, które wytwarzają się na wskutek intensywnego treningu to doskonały motywator, utwierdzający w przekonaniu, że było warto. Jeśli cenisz sobie aktywny wypoczynek i ciężko Ci usiedzieć dłużej w jednym miejscu, to świetnie się składa.

W Hotelu Jawor na Ciebie i Twoich bliskich czeka moc atrakcji, dzięki którym nie będziecie się nudzić. Zawoja tętni życiem przez cały rok, zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym, dzięki czemu z pewnością znajdziesz ciekawą formę spędzania wolnego czasu!

Letnie wakacje na sportowo w Zawoi

Długie dni i ciepłe wieczory to doskonała okazja do tego, aby jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Goszcząc w Hotelu Jawor możecie wypożyczyć rowery i udać się na długą przejażdżkę malowniczymi trasami dla cyklistów, o różnym stopniu trudności. Jeśli nie jesteście pewni swojej kondycji to doskonałą alternatywą są rowery elektryczne, które w chwili słabości poratują napędem elektrycznym. Przygotowaliśmy również coś dla miłośników spacerów - kijki do nordic walking, zwiększą jego intensywność i pozwolą spalić zbędne kalorie.

Zima w górach - czyli co można robić podczas ferii w Zawoi?

Mimo tego, że z roku na rok klimat się ociepla, a na dworze pojawia się coraz mniej śniegu, to z pewnością nie zabraknie go na stokach! W Zawoi do dyspozycji wszystkich miłośników białego szaleństwa są wyciągi orczykowe “Baca” oraz “Wojtek” prowadzące na szerokie i pozbawione nierówności trasy zjazdowe. Z myślą o najmłodszych sportowcach, znajdują się tu również szkółki narciarskie, a także restauracja, w której można rozgrzać się gorącą herbatą i zjeść obiad po długim dniu na stoku. Jednak w Zawoi znajdują się także inne zimowe atrakcje, np. lodowisko “Biały Orlik”, na którym bez trudu można wypożyczyć łyżwy dla dzieci i dorosłych, a później spróbować swoich sił na błyszczącej tafli lodu.

Jak widać bez względu na porę roku, wszyscy miłośnicy sportu nie będą się nudzić w Zawoi. W Hotelu Jawor do dyspozycji Gości mamy również kryty basen, doskonały na szybki trening jeszcze przed śniadaniem, a także saunę, w której można wypocząć i zregenerować siły po intensywnym dniu.

mobile nav bg
Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen