Hotel Jawor
przyjazd 19 kwi '21
wyjazd 20 kwi '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Jawor
Park linowy Las Przygód (1 km)

Park linowy Las Przygód (1 km)

Zadzwoń teraz!

T: +48 (33) 87 75 198

Znajdziesz nas na:

Chcąc w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych gości oferujemy szereg atrakcji, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Park linowy Las Przygód to doskonałe miejsce dla całej rodziny - będzie stanowił niezapomnianą przygodę dla Twoich pociech i pozwoli Wam miło spędzić czas.

To niezwykłe miejsce znajduje się u stóp Babiej Góry i będzie doskonałą alternatywą dla górskiej wspinaczki. Duży obszar parku sprawia, że znajduje się w nim ponad pół kilometra tras linowych i aż cztery trasy o różnym poziomie trudności. Takie rozwiązanie sprawia, że miejsce to będzie świetną rozrywką dla dzieci w każdym wieku, ale także dla dorosłych.

Dlaczego warto odwiedzić Park Linowy – Las Przygód?

Przede wszystkim dlatego, że jest to niezwykłe miejsce, które nie tylko bawi, ale również uczy. Taka forma aktywności fizycznej, z pewnością zachwyci każdego malucha, a jednocześnie pokaże mu, że zabawa na świeżym powietrzu może być naprawdę fajna. Jednak to nie wszystko, ponieważ pobyt parku to także doskonała forma edukacji. Dla odwiedzających, w zależności od pogody, otwarta jest też ścieżka edukacyjna – Spacer w Koronie Drzew. Prowadzi ona malowniczą trasą, na której mieszkają zwierzęta takie jak ryś, niedźwiedź, głuszec oraz sowa. Ich królestwo można podziwiać z odpowiedniej odległości, a jednocześnie sporo się na ich temat dowiedzieć.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij