Hotel Jawor
przyjazd 19 kwi '21
wyjazd 20 kwi '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Jawor
Ośrodek jazdy konnej Dyzma (4 km)

Ośrodek jazdy konnej Dyzma (4 km)

Zadzwoń teraz!

T: +48 (33) 87 75 198

Znajdziesz nas na:

Przygotowaliśmy również coś dla wszystkich miłośników jazdy konnej! Niedaleko naszego hotelu (około 4 km) znajduje się ośrodek, w którym zainteresowane osoby mogą zdobywać niezbędne umiejętności.

Zajęcia odbywają się z podziałem na poziomy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Co więcej, mogą być prowadzone zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Doświadczeni instruktorzy chętnie pomogą Ci przełamać strach, a także zdobyć niezbędne umiejętności.

Ośrodek jazdy konnej Dyzma to miejsce, w którym możesz spełnić swoje marzenia i nauczyć się panować nad tymi niezwykłymi zwierzętami, a przy tym przeżyć wspaniałą przygodę. Coś dla siebie znajdą również osoby zaawansowane, doskonałą rozrywką z pewnością będzie dla nich jedno- lub dwudniowy rajd po malowniczej okolicy. Często trasa prowadzi przez niezwykłe pasmo Policy i Jałowca, ale także przez inne szlaki.

Wizyta w Hotelu Jawor to doskonała okazja do tego, aby spróbować swoich sił w tym sporcie. Dzięki temu, że stadnina znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu, bez trudu do niej dotrzesz i miło, a jednocześnie aktywnie spędzisz swój wolny czas.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij