Hotel Jawor
przyjazd 19 kwi '21
wyjazd 20 kwi '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Jawor
Dinozatorland w Zatorze (57 km)

Dinozatorland w Zatorze (57 km)

Zadzwoń teraz!

T: +48 (33) 87 75 198

Znajdziesz nas na:

Ta atrakcja z pewnością spodoba się wszystkim bez względu na wiek! Dinozatorland w Zatorze to największy park w Europie, w którym można podziwiać około 100 eksponatów przedstawiających ruchome prehistoryczne stwory. Największy z nich ma aż 35 m długości i naprawdę robi wrażenie. Jednak to nie jedyna atrakcja, ponieważ do dyspozycji odwiedzających pozostaje również Park Owadów, w którym można podziwiać makiety różnych gatunków mających ludzkie rozmiary. Takie rozwiązanie sprawia, że można się im dokładnie przyjrzeć. Cała trasa kończy się wizytą w Parku Mitologii, który w większości znajduje się na wodzie, na zwiedzających czeka również podróż łódką po jeziorze i opowieści o greckich bogach. A jeśli znajdziesz jeszcze trochę sił, to zapraszamy do małego Lunaparku.

Bilet do Dinozatorlandu w Zatorze można kupić w recepcji hotelowej z 5% rabatem, pomijając wówczas stanie w kolejce do kasy na miejscu.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij