Hotel Jawor
przyjazd 19 kwi '21
wyjazd 20 kwi '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Jawor
Park rozrywki Energylandia (60 km)

Park rozrywki Energylandia (60 km)

Zadzwoń teraz!

T: +48 (33) 87 75 198

Znajdziesz nas na:

Goście odwiedzający nasz hotel zawsze cenią sobie jego doskonałą lokalizację, ponieważ nie tylko na miejscu, ale również w pobliskich miastach czeka na Was wiele atrakcji. Jedną z nich jest największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia, do której z Zawoi jest 60 km. Wystarczy wstać rano i po dotarciu można korzystać z jej atrakcji przez cały dzień, a później zrelaksować się po powrocie do hotelu Jawor. Podczas wyjazdu czeka na Was wiele atrakcji, do Waszej dyspozycji pozostaje strefa Familijna, Ekstremalna, Water Park, ale również Bajkolandia, Smoczy Gród oraz Aqualantis. Takie rozwiązanie sprawia, że atrakcje dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. Co więcej, bilet kupiony przed wejściem uprawnia Was do skorzystania ze wszystkich atrakcji, bez ograniczeń.

Bilet do Energylandii można kupić w recepcji hotelowej z 5% rabatem, pomijając wówczas stanie w kolejce do kasy na miejscu.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij