Hotel Jawor
przyjazd 19 kwi '21
wyjazd 20 kwi '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Jawor
Rabkoland w Rabce Zdrój (44 km)

Rabkoland w Rabce Zdrój (44 km)

Zadzwoń teraz!

T: +48 (33) 87 75 198

Znajdziesz nas na:

Jeśli szukasz atrakcji dla całej rodziny, to doskonale się składa! Rabkoland w Rabce Zdroju to miejsce, w którym każdy - zarówno dziecko, jak i dorosły znajdzie coś dla siebie. Z racji tego, że park rozrywki jest bardzo duży, atrakcje zostały podzielone na kilka kategorii – Cyrk Luna, Góralsko Dżungla, Machinarium, Wioska Wikingów, Dolina Trzmiela. W każdej z nich każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Należy pamiętać jednak, aby uwagę zwrócić również na wiek i wzrost dziecka, w ten sposób w prosty sposób znajdziesz odpowiednie dla niego atrakcje.

Po karuzelach czas na niezapomnianą przejażdżkę kamiennym pociągiem, podczas której maluchy poznają ciekawą historię Skałuchów i Wieży Duch-Duch. Warto też odwiedzić wioskę Wikingów, to malownicze miejsce, nie tylko zachwyci dzieci, ale pozwoli przybliżyć im w przystępny sposób życie skandynawskich wojowników.

Rabkoland znajduje się zaledwie 44 km od Hotelu Jawor, dlatego jest doskonałym kierunkiem na całodniową wycieczkę. Szczegółowe informacje oraz bilety możesz kupić przez internet na stronie parku.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij